Potrzebujesz pomocy?

+48 (22) 247-25-62 biuro@usbmarket.pl   Godziny parcy: 09:00-17:00 Pn-Pt

Pendrive USB w kształcie na zamówienie

 

Przenośna pamięć w postaci pendrive'a stała się niezbędnym gadżetem każdego użytkownika komputera.

Użyteczne gadżety

Przedsiębiorcy czy właściciele firm, bez względu na ich wielkość, starają się na wiele sposobów zachęcić stałych i nowo pozyskanych kontrahentów do długoterminowej współpracy, oferując im w prezencie przeróżne firmowe gadżety. Drobne upominki takie jak: foldery, długopisy z logo firmy, kalendarz czy pendrive w kształcie wyrażającym produkowane przez firmę wyroby lub oferowane usługi, są zawsze mile widziane i należy pamiętać by ofiarowane przedmioty miały wartość użyteczną, były eleganckie w formie a także by wywarły dobre wrażenie na obdarowanym.

Niezastąpiony pendrive

Najlepszym, tego typu prezentem wydaje się być pendrive.

Pamięć przenośna może mieć różną pojemność. Jest to niezastąpione urządzenie w momencie konieczności szybkiego skopiowania danych lub ich odtworzenia. Taki gadżet z pewnością przyda się każdemu właścicielowi komputera, szczególnie gdy pendrive będzie miał dużą pojemność.

Pendrive może mieć przeróżny kształt począwszy od prostego, eleganckiego i tradycyjnego, po zabawne modele — samochodów, maskotek czy nawet „złotych” kart kredytowych.

Produkcja pendrivów

Produkowanie pendrivów na zamówienie rozpoczyna się od zaprojektowania konkretnego wzoru. Może on wyrażać model produktu wytwarzanego przez firmę, wyobrażenie usługi, którą firma oferuje lub też może być elegancki, prosty w kształcie – z umieszczonym ozdobnym logo firmy.

Projektem zajmuje się grafik, który po jego realizacji przekazuje go do akceptacji władzom firmy. Gdy zostanie wyrażona zgoda na przedłożony projekt, produkowana jest jedna sztuka tak zwana próbka. Jeżeli pierwsza sztuka okaże się zgodna z wszystkimi założeniami, zostanie powielona dowolną ilość razy. Cała partia wyprodukowanych urządzeń przechodzi wnikliwą kontrolę, na życzenie umieszcza się na nich logo firmy w postaci napisu lub grafiki. Dla większego efektu wizualnego każdą sztukę można zapakować w ozdobne pudełko lub eleganckie etui i tak przygotowane i wyprodukowane pendrivy na zamówienie można już wręczyć klientowi.

Przenośna pamięć w postaci pendrivu to na pewno znakomity upominek dla każdego biznesmena.